Szkoła Podstawowa w Rokietnicy

Oficjalna strona internetowa Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Rokietnicy.

OVERVIEW

The site gimnazjum-rokietnica.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have downloaded sixteen pages within the domain gimnazjum-rokietnica.pl and found one website linking to gimnazjum-rokietnica.pl. There are two public networking accounts belong to gimnazjum-rokietnica.pl.

GIMNAZJUM-ROKIETNICA.PL TRAFFIC

The site gimnazjum-rokietnica.pl has seen diverging amounts of traffic all over the year.
Traffic for gimnazjum-rokietnica.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjum-rokietnica.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum-rokietnica.pl

LINKS TO GIMNAZJUM-ROKIETNICA.PL

WHAT DOES GIMNAZJUM-ROKIETNICA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum-rokietnica.pl Mobile Screenshot of gimnazjum-rokietnica.pl Tablet Screenshot of gimnazjum-rokietnica.pl

GIMNAZJUM-ROKIETNICA.PL SERVER

We discovered that a single page on gimnazjum-rokietnica.pl took three thousand nine hundred and twenty-one milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so therefore our parsers consider gimnazjum-rokietnica.pl not secure.
79.96.169.216

SERVER SOFTWARE

We detected that this website is using the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Szkoła Podstawowa w Rokietnicy

Oficjalna strona internetowa Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Rokietnicy.

PARSED CONTENT

The site gimnazjum-rokietnica.pl states the following, "Witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej im." I noticed that the website also said " Znajdziesz na niej wszystkie informacje o uczniach, nauczycielach, procesie dydaktycznym oraz dane kontaktowe." They also stated " Publikujemy tutaj aktualności z życia szkoły, galerię zdjęć, bieżący plan zajęć oraz spis podręczników. Dewiza epoki Oświecenia jest również naszym mottem. Słowa miej odwagę posługiwać się własną mądrością. Chłopcy z naszej szkoły zostali Mistrzami Powi." The meta header had szkoła podstawowa as the first keyword. This keyword was followed by rokietnica which isn't as important as szkoła podstawowa.

SEE MORE DOMAINS

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rozprzy

Jana Pawła II w Rozprzy. Szanowni Rodzice, Uczniowie, Absolwenci, Nauczyciele. W związku z proponowanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zmianami w systemie oświaty prosimy o zapoznanie się z zamieszczanymi niżej stanowiskami, apelami instytucji, stowarzyszeń i innych podmiotów w przedmiotowej sprawie. W miarę pojawiania się kolejnych będą one sukcesywnie dodawane. Stanowisko samorządów zrzeszonych w KWRiST.

Witamy na stronie Gimnazjum w Sławnie

Witamy na stronie Gimnazjum w Sławnie. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najpiękniejszą palmę oraz pisankę symboli, które zawsze kojarzą nam się z nadchodzącymi Świętami. Wyżej wymienione klasy otrzymają dodatkowe punkty do Ligi Klas. Gratulujemy i życzymy Wesołych Świąt! Na początek od.

SALEZJAŃSKI OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W TARNOWSKICH GÓRACH - Aktualności

PLAN ZAJĘĆ PO REKOLEKCJACH - KLAS I. PLAN ZAJĘĆ PO REKOLEKCJACH - KLAS IV a. PLAN ZAJĘĆ PO REKOLEKCJACH - KLAS IV b. ZMIANY CZASU PRACY SKERETARIATU SZKÓŁ W SOSW. W dniach 28,29 i 30. Do klasy I Salezjańskiej Szkoły Podstawowej. Rozpocznie się 12 marca 2018 r.

updating outdated home electrical systems

Keep reading to learn about outdated electrical systems could need to be updated if youre living in an older farm. Adding More Machines To Your Shop? Be Careful Of Outdated Electrical Units. Why Having A Generator For Your House Is Ideal. Ways To Avoid Electrical Shock In A Business Facility.

Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich - Witaj na stronie startowej

Jak wyglądał patron trąbkowskiego Gimnazjum? Wit Stwosz, który znał króla osobiście, przedstawił na płycie nagrobnej realistyczny portret Kazimierza. Badania szczątków kostnych przeprowadzane w 1973 roku. Zapraszamy do naszej galerii! Zobacz jak nasz szkoła była budowana, zdjęcia z dawnych lat, zdjecia ze spotkań ze znanymi ludźmi, z wycieczek. W galerii można także zobaczyć aktualne fotorelacje z życia szkoły. Informujemy, że od kwietnia 2017 roku. WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA KLASY III.